RZ OLDA Innovation

Besöks-/postadress: ÅvĂ€gen 1 B, 435 44 Mölnlycke

Telefon Lego & prototyptillverkning:
031-26 68 91
Telefon OLDA Beslag: 031-26 68 92

E-post: info@olda.com
E-post OLDA Beslag: beslag@olda.com

Fakturaadress: Box 2047, 421 02, VÀstra Frölunda
Faktura e-post: finans@rzgruppen.se

Webb: www.olda.com

Kontaktpersoner

Ingemar Gustafsson
VD / FörsÀljning
Telefon: 031-719 60 62
E-post: ingemar.gustafsson@olda.com

Tommi Johansson
Verkstadschef
Telefon: 031-26 68 91
E-post: tommi.johansson@olda.com

Marie Mattsson
Ekonomichef
Telefon: 031 – 719 60 44
E-post: marie.mattsson@rzgruppen.se

Maria SpÄng
Ekonomi
Telefon: 031 – 719 60 47
E-post: maria.spang@rzgruppen.se

OLDA Beslag

Jonas Brandén
Teknisk support och order Beslag
Telefon: 031-26 68 92
E-post: beslag@olda.com

Anders Pihl
Dörrindustri- och ÅF support
Telefon: 031-26 68 95
E-post: anders.pihl@olda.com

Azad Kaban
Produktionsansvarig Beslag
Telefon: 031-26 68 93
E-post: azad.kaban@olda.com